Moto Kurye Sipariş

kurye sipariş
moto kurye sipariş

Moto Kurye Sipariş

Moto Kurye Sipariş vermeden mutlaka web sitemizden fiyat hesapla menüsüne tıklayıp gönderi ücretinizi öğrenin. Fiyat panelimizde işiniz express yani acil gidicekse express seçeneğini işaretlemeniz gerekecektir. İşaretlemezseniz gönderiniz normal en uzak mesafe 4 saate en yakın mesafede ise 2 saatte gider. Acil işlerin teslim süresi en uzak mesafe 2 saat en yakın mesafe 45 dakika içerisinde teslim edilir. Başka bir seçmeniz gereken seçenek ise paket gönderi 25x25x25 ebatlarından büyük ise paket seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Yine diğer seçenek işleriniz gidişli dönüşlü ise bu seçeneğide seçip fiyatlarınıza bakmanız gerekecektir. Bu paneli siz değerli müşterilerimiz tam detaylı bir fiyat öğrensinler diye özel bir yazılımcıya yazdırdık. Sürekli alt yapımızı yenileme çabası içerisinde bulunmaktayız. Kurye çalışanlarımıza gerek motor konusunda gerek müşteri diyaloğu konusunda sürekli eğitim vermekteyiz.

moto kurye paket
paket kurye

Çalışma Araçlarımız

Çalıştığımız motorsikletler Honda ve Yamaha motorsikletler ile çalışıyoruz. Sürekli bakımlı olmalarına özen gösteriyoruz motorlarımızın ve personelimizin. Yolda kalmamak için özel yol yardım gezici tamir servisi ile anlaşmayapmış bulunmaktayız. Her şey daha iyi daha hızlı bir hizmet vermek için. Moto Kurye Sipariş

Sektör Blgisi

Değişik kaynaklarda ve internette zaman zaman garip garip anlatımlar söylemler bulunmakta. Bu konuya kısa ve öz manada bilgiler vermek gerek.Tarama yaptığımızda Öncelikle sektörde çalışan sayısı belli değil. Ne kadar maaş alınıyor, En son nereye kadar gidebilirim gibi sorunlar baş göstermekte. Sigortanız yatıyormu  yatmıyormu? Giriş çıkış saatleri belli değil gibi konular konuşulmakta. Tüm bu sorunların firma yetkilileri tarafından yeniden değerlendirmeye alınması gerek.

Olması ve Olmaması Gerekenler 

 • Küresel rekabetin artması ve model Kurye işletmecilik anlayışının oluşması.
 • Geleneksel işletmecilik anlayışları.
 • Lojistik sektörünün ihtiyaçlarını karşılayamama.
 • Pazarlama hizmet ve müşteri ilişkileri gibi profesyonel dış kavramlarının yeterince oturmaması.
 • Ulusal talep ve iş potansiyelinin yeterince kullanılmaması.
 • Karayolunda işletme ve Araç sayısının mevcut iş kapasitesine göre fazla olması.
 • Sektörün finansal açıdan zayıf işletmelerden kurulu olması .
 • Yetişmiş kalifiye insan gücünün sınırlı sayıda bulunması.
 • İşletme yönetiminde aile şirket yönetimi anlayışının hakimiyeti.
 • Ulusal ve uluslararası Gümrük ve Ulaştırma mevzuatları başta olmak üzere sektöre yönelik yasal altyapının yeterince anlaşılmaması.
 • Mevzuat ve dökümantasyon kalitesi konusunda yeterli tecrübe kaynaklarının olmaması.
 • Kayıt dışı ekonomi ve etik olmayan iş anlayışlarının yaygın olması.

Gelecekde Kurye Sektörü Ne Durumda Olur ?

Moto kurye kavramının çıkış noktasına bakmış olduğumızda, temelde hesap kitap yapma ve sonuçlara yönelik fikir sisteminin odak noktasını oluşturduğu görülmektedir. Işletmeler arası rekabetin giderek tedarik zincirleri ve kargo,kurye faaliyetleri yünlü olması işletmeler arasında hızlı teslimatın önemini açıkça göstermektedir. Yaşanmış olan globalleşme sürecinde müşterilerin ihtiyaçlarına express moto kurye çözümleri üretmektedir. Tüm bunlara paralel olarak kurumsal yapılanmalar ile iş anlayışlarını çözebiliriz.

Birbirine benzer firmaların ortaya çıkması müşterilere hizmet sunumlarında farklılaşma gereğini ortaya koymaktadır. Acil Kurye hizmetinde  ile sağlanan üstün performans işletmelerin rekabet edebilmelerinde önemli rol oynayabilir.

Günümüzde kurye firmalarının ve çalışanların en önemli amaçlarından birisi müşterinin işlerini hızlı teslim etmektir. Bu amaç etrafında üretimde ve tüketimde dikkat çeken araçlar maliyet, kalite, zaman ve hızdır. Işte kuryecilik de bu amaç ve vasıtaların bir noktada birleşmesini sağlayarak, işletmeler ile müşteriler arasında güveni oluşturan bir firma olan uzmanlığını ıspatlamaktadır. Müşterilerin  pazarda daha fazla laf sahibi olmaları ile birlikte daha üstün hizmetler sunan hep bir tık ileride olma yolundadır. Gelecekte kurumların rekabeti fiyatlarda değil teslimatda güvenli ve hızlı teslimat olucaktır. Işletmeler kurye faliyetini iyi şekilde organize ederek inanılmaz derecede rekabetçi üstünlük sağlayabilmektedirler. Kurye Sipariş her zaman size ekonomik ve express kurye ile çözümler getirmektedir.

“Moto Kurye Sipariş” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir