Zeytinlik Kurye

zeytinlik bakirkoy kurye
zeytinlik bakirkoy kurye
zeytinlik kurye
zeytinlik kurye

olarak bu sektörünün Türkiye’de yükselebilmesi için insan kaynaklarının kaliteli yetişmesi büyük önem arzetmektedir. Türkiye’nin coğrafi yapısı itibariyle büyük bir potansiyel olduğu bilinir. Büyük bir sistem açığı ve Lojistik mezunu personel eksiği bu yönde bir yavaşlama kaydetmektedir. Aslında çok güzel bir sektör kargo kurye işi. Hızlı tüketim hırdavat ve tekstilde de Lojistik talebin artacağı hesaplanmaktadır.Türkiye Moto Kurye sektörünün mevcut durumunun genel olarak şu şekilde değerlendirmek mümkündür .

Değişik kaynaklarda ve internette zaman zaman garip garip anlatımlar söylemler bulunmakta. Bu konuya kısa ve öz manada bilgiler vermek gerek.Tarama yaptığımızda Öncelikle sektörde çalışan sayısı belli değil. Ne kadar maaş alınıyor, En son nereye kadar gidebilirim gibi sorunlar başgöstermekte. Sigortanız yatıyormu  yatmıyormu? Giriş çıkış saatleri belli değil gibi konular konuşulmakta. Tüm bu sorunların firma yetkilileri tarafından yeniden değerlendirmeye alınması gerek.

Olması ve Olmaması Gerekenler

 • Küresel rekabetin artması ve model Kurye işletmecilik anlayışının oluşması.
 • Geleneksel işletmecilik anlayışları.
 • Lojistik sektörünün ihtiyaçlarını karşılayamama.
 • Pazarlama hizmet ve müşteri ilişkileri gibi profesyonel dış kavramlarının yeterince oturmaması.
 • Ulusal talep ve iş potansiyelinin yeterince kullanılmaması.
 • Karayolunda işletme ve Araç sayısının mevcut iş kapasitesine göre fazla olması.
 • Sektörün finansal açıdan zayıf işletmelerden kurulu olması .
 • Yetişmiş kalifiye insan gücünün sınırlı sayıda bulunması.
 • İşletme yönetiminde aile şirket yönetimi anlayışının hakimiyeti.
 • Ulusal ve uluslararası Gümrük ve Ulaştırma mevzuatları başta olmak üzere sektöre yönelik yasal altyapının yeterince anlaşılmaması.
 • Mevzuat ve dökümantasyon kalitesi konusunda yeterli tecrübe kaynaklarının olmaması.
 • Kayıt dışı ekonomi ve etik olmayan iş anlayışlarının yaygın olması.

Gelecekde Kurye Sektörü Ne Durumda Olur ?

Olarak Moto kurye kavramının çıkış noktasına bakmış olduğumızda, temelde hesap kitap yapma ve sonuçlara yönelik fikir sisteminin odak noktasını oluşturduğu görülmektedir. Işletmeler arası rekabetin giderek tedarik zincirleri ve kargo,kurye faaliyetleri yünlü olması işletmeler arasında Zeytinlik Kurye  hızlı teslimatın önemini açıkça göstermektedir. Yaşanmış olan globalleşme sürecinde Zeytinlik Kurye müşterilerin ihtiyaçlarına express moto kurye çözümleri üretmektedir. Tüm bunlara paralel olarak kurumsal yapılanmalar ile iş anlayışlarını çözebiliriz.

Birbirine benzer firmaların ortaya çıkması müşterilere hizmet sunumlarında farklılaşma gereğini ortaya koymaktadır. Acil Kurye hizmetinde Zeytinlik Kurye ile sağlanan üstün performans işletmelerin rekabet edebilmelerinde önemli rol oynayabilir.

Zeytinlik Kurye Hizmet anlayışı

Günümüzde kurye firmalarının en önemli amaçlarından birisi müşterinin işlerini hızlı teslim etmektir. Bu amaç etrafında üretimde ve tüketimde dikkat çeken araçlar maliyet, kalite, zaman ve hızdır. Işte kuryecilik de bu amaç ve vasıtaların bir noktada birleşmesini sağlayarak, işletmeler ile müşteriler arasında güveni oluşturan bir firma olan Zeytinlik Kurye uzmanlığını ıspatlamaktadır. Müşterilerin  pazarda daha fazla laf sahibi olmaları ile birlikte daha üstün hizmetler sunan Zeytinlik Kurye hep bir tık ileride olma yolundadır. Gelecekte kurumların rekabeti fiyatlarda değil teslimatda güvenli ve hızlı teslimat olucaktır. Işletmeler kurye faliyetini iyi şekilde organize ederek inanılmaz derecede rekabetçi üstünlük sağlayabilmektedirler. Motokurye gönderilerinde her zaman size ekonomik ve express kurye ile çözümler sunmaktayız.

Zeytinlik Kurye

Moto Kurye hakkında 246 makale
Moto Kurye günlük kurye teslimatları.

1 yorum

 1. Sayın yetkili 02,03,2017 tarihinde göndermiş olduğum ürünü teslim edilmesi istediğim kişiye ulaştırmışsınız. Gerçek ten size çok minnettarım kendim götüremediğim için zor durumdaydım.İmdadıma yetiştiniz.Teşekkür ederim sizlere.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*